Reklam

Tisan Mobil El Arabası Yıkama Aracı

Alışveriş arabası her zaman virüslerin, bakterilerin ana taşıyıcılarından bir olmuştur. Korona virüsü engellemeye yardımcı olabiliriz.

Tisan Mobil El Arabası Yıkama Aracı
07 Mayıs 2020 - 10:26

Mobil Yıkama, alışveriş arabalarını temizlemek için tamamen kendi kendine yeterli bir sistemdir. Mobil Yıkama, 7m x 10m kadar az alan gerektirir, bu da bir alışveriş merkezi otopark alanından çalışabileceği anlamına gelir - müşterilerinize hijyeni ciddiye aldığınızı gösterir.

Günümüzde insanların gün içinde çok çeşitli yerlerde seyahat ederek araba, otobüs, tramvay, umumi tuvalet, kapı kolları gibi çeşitli yerlere temas ederek alış veriş için el arabaları teması sonucu bir yerden bir yere gizlenen bakteri kolonisini taşımaktadır. Nemli seven bakteriler, küfler ve hatta dışkı bakterileri gibi potansiyel patojenler alışveriş el arabalarına bulaşıp insana geçmektedir.

Müşterilerinize hijyenik bir değer katın - ve süpermarkette hijyenik bir alışveriş deneyimi yaşayın!

Mobil El Arabası Yıkama Aracı 5 dakika içinde kullanıma hazırdır. Mobil yıkama personeli el arabasının derhal temizlenmesine başlayabilir. Su veya güç kaynağı gerekmez.

Alışveriş arabası tipine (metal veya plastik) bağlı olarak kirlilik derecesi ve 120 arabaya kadar konfigürasyon saatte temizlenebilir ve dezenfekte edilebilir. Temizleme ve dezenfeksiyon işlemi, su jiroskopları ile tamamen otomatik ve döner temizleme nozulu ile benzersiz şekilde çalışır.

Mobil Yıkamanın özellikleri şunlardır:

Bir hijyen problemine doğrudan, kullanışlı ve düşük maliyetli bir çözümdür

Hem hijyenik alışveriş için artan müşteri gereksinimlerini hem de hijyen yönetmeliklerini tam olarak karşılar

Süpermarketinize rekabet konusunda rekabet avantajı sağlar

Müşteri sadakatini teşvik eder ve imajınızı geliştirir

Bir tankta en fazla 1000 araba temizlenebilir.

TİSAN mobil yıkama aracı ile alışveriş arabalarındaki kir, mikrop ve bakterileri sona erdirir!

Mobil Yıkama, entegre, tam otomatik yıkama sistemi ile süpermarketin önündeki otoparkın hemen içine çeker ve alışveriş arabalarını en yüksek kalite standartlarında temizler ve dezenfekte eder.


YORUMLAR

  • 0 Yorum