Uzun zamandır ortalarda yoktu... Emret Komutanım'ın Ferit'i Arda Kural Esra Ezmeci'de ortaya çıktı

2000'li yılların başında 'Yerli Leonardo DiCaprio' lakabıyla anılan Arda Kural, uzun süre sağlık sorunlarıyla mücadele etti. Yaşadığı sıkıntılı günleri geride bırakan Arda Kural uzun zaman sonra Esra Ezmeci'nin programında ortaya çıktı. Kural 'hayatıma yeniden başlamak zorundayım' diyerek yeni mesleğini anlattı.

Uzun zamandır ortalarda yoktu... Emret Komutanım'ın Ferit'i Arda Kural Esra Ezmeci'de ortaya çıktı
28 Haziran 2024 - 13:47

2000'li yılların başında 'Yerli Leonardo DiCaprio' lakabıyla anılan Arda Kural, uzun süre sağlık sorunlarıyla mücadele etti. Yaşadığı sıkıntılı günleri geride bırakan Arda Kural uzun zaman sonra Esra Ezmeci'nin programında ortaya çıktı. Kural 'hayatıma yeniden başlamak zorundayım' diyerek yeni mesleğini anlattı.

Bir dönem psikoz teşhisi konulan ve uzun yıllar hastalıkla mücadele eden ünlü oyuncu sıkıntılı günlerini geride bıraktı. Şimdilerde gözlerden uzak sakin bir yaşam süren Kural, Esra Ezmeci'nin YouTube programında ortaya çıktı.

arda esra

YENİ MESLEĞİNİ BÖYLE ANLATTI

Yaşadığı sıkıntılı günlerini anlatan Kural setlere geri dönmek istemediğini söyleyerek 'hayatıma yeniden başlamak zorundayım' dedi ve yeni mesleğini anlattı.

arda 1

Madencilikle ilgilendiğini söyleyen Kural 'Çok aslında anlatılacak bir şey değil. Sadece atölyesi var. Bir odam atölye orada değerli taşlar, değersiz taşları ve metali inceliyorum. Madencilik hakkında düşünüyorum. Altın tüccarlığı, elmas tacirliği gibi' diyerek konuştu.

arda 2

Bunların büyük işler olduğunu söyleyen Arda Kural kendisini 5 yıl sonra yurt dışına elmas ticareti yapıyorken ya da altın tüccarı olmuşken görebileceğini söyledi.

arda 3

SON HALİNE YORUM YAĞDI

Kural'ın son haline ise sosyal medyada yorum yağdı. Ünlü isme 'çok doğru konuşuyor', 'yaşlanmış', 'hâlâ yakışıklı' gibi yorumlar yapıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum