Hadise'ye bomba partner! O dizide rol alacak

Sahne şovları ve tercih ettiği kostümlerle sık sık adından söz ettiren Hadise şimdi de oyuncu olmaya karar verdi. Dijital bir platformda yayınlanacak 8 bölümlük dizide rol alacak olan Hadise'nin partneri de belli oldu.

Hadise'ye bomba partner! O dizide rol alacak
28 Haziran 2024 - 13:55
Cesur sahne kostümleri, özel hayatı ve danslarıyla sık sık gündeme gelen Hadise bu defa oyunculuk için ders almaya başladı. Dijital bir platformda yayınlanacak 8 bölümlük dizi için anlaşma sağlayan Hadise'nin partneri de belli oldu.

Şenol Sönmez’in yöneteceği, Meryem Gültabak ile Cihan Çalışkantürk’ün yazdığı dizi İstanbul’da çekilecek. Romantik komedi türündeki 8 bölümlük dizide Hadise “Ceren”i, Seda Bakan “Selma” karakterini canlandıracak.

hadise 2

PARTNERİ BELLİ OLDU

 

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; BKM’nin yapımcılığını üstlendiği dizide Hadise'nin hayat vereceği Ceren’in partneri genç kuşağın başarılı ve karizmatik jönlerinden İlhan Şen olacak.

ilhan şen

ALACAĞI ÜCRET...

 

Yakında sete çıkacak olan Hadise dizi için 10 milyona el sıkıştı. Şu sıralar oyunculuk derslerine başlayan Hadise'yi yakın arkadaşı Seda Bakan'ın ikna ettiği söyleniyor.

HADİSE 1

YORUMLAR

  • 0 Yorum