Günay Başkandan 'Özel' Davet

CHP Genel Başkanı Özgür Özel’i makamında ziyaret eden Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa Günay, önümüzdeki günlerde yapacağı 100 Günlük Proje Lansmanı için Özel'e davette bulundu.

Günay Başkandan 'Özel' Davet
10 Temmuz 2024 - 13:11

Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa Günay, Belediye Meclis Üyeleri, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanı Devrim Seyrek ve İlçe Yöneticileri, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ile birlikte 50 kişilik kalabalık bir heyetle, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’i Mecliste bulunan makam odasında ziyaret etti.

1-3.jpeg

Önce Anıtkabir’de atanın huzuruna çıkan Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa Günay ve ekibi ardından TBMM’de CHP Grup Toplantısı'na katıldı. Toplantının ardından Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel’i makamında ziyaret etti. Ziyarette CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü İzmir Milletvekili Deniz Yücel, CHP İzmir Milletvekili Ednan Arslan hazır bulundu. Genel Başkan Özel, 50 kişilik bir ekiple ziyaret etmeleri kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi.

1-4.jpeg

GENEL BAŞKAN ÖZGÜR ÖZEL’E ÖZEL DAVET

Başkan Mustafa Günay, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’e, önümüzdeki günlerde yapacağı 100 Günlük Proje Lansmanı'na davet etti.

Genel Başkan Özgür Özel, programlarına bakacağını, uygun olması durumunda lansmana katılmak istediğini belirtti. Başkan Günay, bu ziyaretin ilçe için büyük bir onur olacağını ve Özel’in katılımının, Güzelbahçe’nin tanıtımına önemli katkı sağlayacağını ifade etti.

1-5.jpeg

YELKİ SPOR’A ‘ÖZEL’ DESTEK

Genel Başkan Özgür Özel'i ziyaret edenlerin içinde bulunan Yelki Spor Kulübü Başkanı ve Belediye Meclis üyesi Ali Turan da Özgür Özel isminin yazılı olduğu 45 numaralı Yelki Spor formasını hediye etti. Çok teşekkür eden Genel Başkan Özgür Özel, “Mücadele ettiği ligde birinci olup yeni başarılar kazanmalarını temenni ediyorum. Artık ben de bir Yelki Spor taraftarıyım” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum